Sprzedaż Mieszkanie

Krowodrza/ ok. Wrocławska mieszkanie 3 pokoje, III piętro, winda

1 250 000 zł (15 432 zł/m²)
81.00 m²
Powierzchnia
3
Pokoje
3
Piętro
19.05
Zaktualizowano

Opis nieruchomości

ok. Wrocławska, 81m2, 3 pokoje, III piętro, winda, duży balkon

OFERUJEMY PAŃSTWU DO SPRZEDAŻY  jasne i ustawne mieszkanie w Krakowie w rejonie ul. Wrocławskiej.  Mieszkanie o powierzchni 81m2, 3- pokojowe, składa się  z przestronnego salonu z aneksem kuchennym – duże przeszklenia z wyjściem na taras, dwóch ustawnych sypialni, nowoczesnej łazienki z prysznicem typu walk-in, garderoby, dużego tarasu z potencjałem aranżacyjnym na strefę relaksu i balkonu  w jednej z sypialni.  Mieści się na III piętrze zadbanego budynku z windą i portierem. Wysokość pomieszczeń 2,70 m, duże okna i bardzo dobre doświetlenie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania z bardzo dużym potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Krowodrzy, która łączy bliskość centrum z kameralnym, spokojnym charakterem, to idealna lokalizacja dla osób ceniących wygodę życia w mieście. Doskonała lokalizacja , dobry dojazd w każdym kierunku miasta. Zapraszam na prezentację.

Kontakt tel : 
Biuro Nieruchomości Szembek Ewa
Grodzka 41

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo 2240. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Szczegóły

Sypialnie
2
Łazienki
1

Informacje

Identyfikator oferty: 4208
Urszula Bugajska

Urszula Bugajska

Specjalista ds. sprzedaży i wynajmu mieszkań

Zapytaj o nieruchomość

Wyrażenie zgody jest wymagane.